Chovatelská stanice - Flanderský bouvier

Novinky

Alien Charlie Kostelečák

 Dne 16.10. složilo první štěňátko po Charlie zkoušku. Alien   zvaná  Amy složily se svou paničkou zkoušku ZZO na krásných   56 bodů! Moc gratulujeme {#emotions_dlg.love}

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2022

Výběrová soutěž Bochovice 14.-15.10.2022

Máme za sebou výběrovou soutěž. V pátek probíhaly tréninky a v sobotu samotný závod. S Charlie jsme bohužel obdržely disk. Při obraně  při bočním doprovodu po první části se Charlie odpojila od nohy a sama se přiřadila k figurantovi a já ji nejdřív dala povel k noze, ale pak jsem vlasně vůbec nevěděla jak postupovat a přiřadila jsem se k Charlie.. a bylo to ! Jinak mě Charlie potěšila jak na stopě tak i na poslušnosti, i když tam byly velké stráty  a i díky mě.

Hůř na tom je Michal s Gučem. Po pěkné stopě 84 bodů a moc pěkné poslušnosti 91 bodů , došlo na obraně u předposledního zákusu ke zraněnění Guče a obarana byla pro zranění ukončena. Došlo bohužel k tvrdému střetu Guče s kolenem figuranta a chudák Gucci celý zákrok proplakal Cry  Je to moc smutné ne jen pro bolest Guče, ale i pro slibně rozjetý závod, kdy by se mohli umístit v první pětce a ve finále spousta práce , času i finanací je vniveč. Přesto , že již při figurování ukázkového psa bylo patrné, že figurant na tuto část obrany není dostatečně šikovný a zvažovala se i jeho výměna. Nakonec dostal pokyn aby útok na psa chytal ve statice. Bohužel černého Petra dostal zrovna Gucci, byť je dobře chytatelný, protože jde za rukávem.....

 

 

 

 

 

18.10.2022

Plánované krytí

Po velkém zvažování jsme se rozhodli plánované krytí Charlie, které mělo proběhnout na konci roku (listopad/prosinec 2022) posunout o půl roku a krytí zrealizovat v době letního hárání tedy (červen/červenec 2023). Důvodem k posunu je nejistá doba, kdy spousta z nás čeká jak bude vypadat vyúčtování elektřiny, případně plynu.  Vzhledem k tomu, že štěňátky by byla k odběru brzy z jara, obávám se rušení rezervací případně situace, kdy lidé budou řešit jiné finanční záležitosti než koupi štěňátka. Snad se doba umoudří a brzy budeme moci na budoucnost hledět optimisticky ...


                 

 

 


11.10.2022

Mistrovství ČR belgických ovčáků

Na přelomu září a října, konkrétně od 30.září do 2.října jsme s Charlie soutěžili na mistrovství belgických ovčáků v Duchcově. Ač jsem byla přesvědčená, že máme natrénováno a získáme pěkné body, nakonec se nám závod vůbec nepovedl. Na druhou stranu mi poskytl hodně podmětů ke zlepšení naší přípravy na další akce a tak pro nás byl velmi důležitý Wink Velkou oporou nám byl Michal, který se závodu neúčastni, protože maká na opravování stop u Guče. (Ale ruce ho svrběly{#emotions_dlg.lol})

Fotky z akce jsou tady

11.10.2022

MR FO a FBO 16.-18.9.2022

O víkendu jsme byli na mistrovství Fransouzských ovčáků a bouvierů. S Pippou se nám nedařilo, což jsem s obavami očkávala, protože, co začala Pippa hárat, nebyla schopná dojít žádnou stopu bez pomoci a předměty jako by neznala..

Michal s Ričem startovali v kategorii IGP1 a předvedli moc pěknou práci i přes věk Ricciho nakonec tuto kategorii vyhráli! Podrobně jsem se rozepsala v sekci závody, ale byl to úžasný zážitek a Ricci je podle mě budoucí mistr!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.09.2022

Výběrová soutěž, Mistrovství republiky FO a FBO a MR BO.

Navzdory všemu co nás v poslední době potkalo, hledíme s Michalem stále vpřed. V následujících týdnech nás čeká nejdříve příští víkend Mistrovství republiky francouzských ovčáků a bouvierů, kde bude Michal s Ričem startovat v kategorii IGP1 a my s Pippou na stopařské FPr1, na konci září začátkem října se budeme s Charlie účastnit Mistrovství republiky belgických ovčáků a v polovině října pak budeme oba s Gučem a Charlie bojovat o účast na misrovství republiky na výběrové soutěři v Bochovicích.

Přihlášení na VS Bochovice

Přihlášení na MR CMC 2022

fb stránka MR FO a FBO 

12.09.2022

Zkoušky 3.9.2022

V sobotu 3. září proběhly v naší domovské organizaci ZKO Náchod Sport zkoušky, které posuzoval jako rozhodčí p.Jiří Kubeš a také jsme měli hospitantku p. Pavlínu Fialovou.

Michal s Gučem splnili zkoušku FPr2 na výborných 98 bodů, a s Ričem si vyzkoušeli poslušnost podle IGP1 a zkoušku UPr1 splnili na 90 bodů - velmi dobře!

Mě se podařilo s Charlie složit zkoušku IGP3 na 267 bodů, stopa 87, poslušnost 88 a obrana 92. Tento počet budů nám umožňuje přihlásit nás na výběrovou soutěž na mistrovství republiky FCI 2023. Pippa mi také udělala velkou radost, když zkoušku IBGH1 zvládla na krásných 85 bodů.

Jsou to všechno naši šikulkové {#emotions_dlg.love}

06.09.2022

Smutný konec srpna

Konec srpna byl pro nás ve znamení velkého smutku a spousty slziček Cry

V pátek 19.9. jsme se s velkým zármutkem museli rozloučit s Verunčinou Ashelkou, která prohlála svůj boj s velmi agesivní formou rakoviny CryCry

 

 

 

   Hned v pondělí 22.9. se moji rodiče museli rozloučit s posledním u    nás odchovaným bouvierem, Baxlikem ve svých dvanácti letech opustil  svou milující rodinu Cry.

 

 

Oba byli velmi milovaní svými pánečky a je to moc bolestivá ztráta. Budete nám všem chybět a nikdy na Tebe Ashleko ani Tebe Baxlíčku nezapomeneme vždycky budete v našich srdíčkách Cry

 

 

 

 

 

 

 

 

05.09.2022

Cacit Dobříš 2022

Ve čtvrtek odpoledne jsme se přesunuli do Dobříše, kde se konalo velké soutěžní klání Cacit. Zúčastmilo se ho padesát sedm týmů ze sedmi zemí. Byla to náherná a zároveň vyčerpávající akce a bylo nám ctí být její součástí {#emotions_dlg.love} Charlie i Gucci bojovali co jim síly stačili a my jsme na ně moc hrdí!

Fotky máme tady

01.08.2022

Výcvikový tábor v Bochovicích

Ve dnech od 10. do 16.7. jsme strávili pár super dní na táboře s beaucerony, briardy a bouivery. Pod vedením Jardy Labíka, jsme trénovali poslušnost a obrany a mimo jiné se snažili co nejvíce se připravit na CACIT v Dobříši, který nás čekájiž za týden.

Fotky máme tady

20.07.2022

závod v Hronově

Na závod v Hronově jsme přihlásili Riče a Pippu. Ricci s Michalem starotovali v kategorii ZM a já s Pippou v poslušnosti ZZO. Pippa mi udělala velko radost a vyzávodili jsme společnš první místo v kategorii( z 12ti) . Ricci si boužel nerozuměl s figurantem, na kterého psi kousali všeobecně špatně a zde se ukázalo Ričiho mládí a nezkušenost, takže si se špatným figurantem neporadil tak aby pěl pěkné body. Ale i přes to skončili z deseti opět na bramborovém čtvrtém místě.

Fotky jsou zde.

07.07.2022

závod v Chocni

Kromě toho, že v sobotu jsme měli akci se štěňátky, tak Michal s Petrou vyrazili na závod v Chocni. Michal vzal Riče do kategorie ZM. Rozhodnutí bylo hodně rychlé a tak kluci ani neměli prostor něco natrénovat. I přes to měl Ricci druhé nejlepší obrany za 48 bodů a s chybami na poslučnosti nakonec skončili na bramborovém čtvrtém místě. Jsou to šikulkové .

07.07.2022

setkání štěňátek malinois

O víkendu 25.-26.6.2022 se sešlo šest odchovanců z prvního vrhu malinois v naší chovatelské stanici. Pět fenek a jeden pejsek ze spojení D´Charlie z Údolí Jizery a Aristos Vilerrah. Spoečně jsme si zacvičili a zrealizovali i společné koupaní v Úpě.  Všichni jsou moc šikovní a také si jsou velmi podobní a zárověň každý trošku  jiný.

Fotky máme tady.

07.07.2022

MČR IGP3 Česká Třebová

Od čvrtka do soboty probíhalo Mistrovství republiky v IGP3 z něhož prvních pět soutěžících bude reprezentovat naši zemi na Mistrovství světa, které letos proběhne v Roudnici na Labem. Této velké akce se zúčastnili i Michal se svým Gučem. A i když se nedařilo úplně tak si to Michal  přál, zvládli náročný závod se ctí a se splněným limitem na všech disciplínách. Úmorné vedro bylo náročné pro nás všechny a jsem moc ráda, že jsme vše zvládli ve zdraví.

 

Fotky máme tady 

20.06.2022

Genomie - Gucci a Alex

Dnes přišly výsledky denetického vyšetření na mutaci genů. OPět s výbornými výsledky. Gucci CACA N/N, Alex CJM N/N a CACA N/N tedy vše čisté {#emotions_dlg.love}

10.06.2022

Alex - RTG

V pondělí 6.6. jsme byli provést rentgeny u Alexe. K naší velké radosti jsou všechny výsledky v pořádku {#emotions_dlg.love} DKK A, DLK 0, spondy 0 a OCD nepostižen, jupíí !

10.06.2022

Náchodské štěkání 4.6.2022

V sobotu jsme se zúčastnili jako celá rodinka závodu pořádeného naší domovskou ZKO Náchod -Sport. Já jsem startovala s Pippou v ZZO a s Charlie IGP3. Michal nakonec startoval v IGP3 s Gučem i když původně chtěl startovat v IGP1 s Ričem, bohužel do kategorie se nepřihlásili závodníci, takže snad příště. Verunka s Ashelkou si dali po ZZO, i když na Ashli je stále vidět, že jsme ji vytáhli hrobníkovi z lopaty, při závodě byla unavená... a Tom má Abi ještě mlaďoučkou, tak pomáhal při grilování masíčka...

Pejsci nám udělali radost a odměnili se nám za poctivý tránink. Michal s Gučem vyhráli kategorii IGP3 , my s Charlrie jsme o dva bodíky skončili druhé. A druhé místo vybojovala i Pippa v kategorii ZZO {#emotions_dlg.love}

 

Fotky máme tady

07.06.2022

CACIT a Republika všech plemen

Kromě toho, že jsme s s Michalem přihlásili oba na Cacit v Dobříši, který proběhne na konci července, postoupil Michal s Gučem na mitrovství republiky, které proběhne v České Třebové ve dnech 16.-19. června. !

Závodníci CACIT Dobříš

Postupový žebříček MR IGP3 Česká Třebová

 

 

04.05.2022

Výcvikový víkend v Kladrubech

O víkendu na přelomu dubna a května (29.4. - 1.5.2022) jsme se zúčastnili tréniku pod vedením Martina Pejši a Jardy Labíka. Víkend ty byl hodně náročný, ale musím napsat, že velmi přínosný. Nejen prací, kterou jsme s pejsky odvedli, ale hlavně spoustou rad a postřehů, které nás určitě posunou zase o velký kus dál... děkuji Jardo a Martine {#emotions_dlg.yes}

 

Fotky z akce jsou zde

¨

04.05.2022

Výcvikový víkend v Bochovicích

Máme za sebou druhý výcvikový víkend, který začal v pátek 8. a skončil v neděli odpoledne 10.4. Tentokrát proběhl bez trablů jako ten březnový a udělali jsme na něm kus práce {#emotions_dlg.love}

11.04.2022

PRVNÍ VÝSLEDKY ZDRAVÍ

Arista Charlie Kostelečák má čerstvé výsledky RTG, které nás velmi potěšili.

DKK A a DLK 0.

Děkuji M.Funiok za péči o Aristu a zaslání výsledků {#emotions_dlg.love}

07.03.2022

Ashleka

 

  V posledním únorovém týdnu jsme bojovali o život Ashelky. Po        zdravotních komplikacích se  nakonec zjistilo prasklé střebo     a  celková   sepse organismu. Naštěstí se lékařskému týmu pana doktora Ekra   podařilo Ashli zachránit a věřímet, že už bude jen lépe.   Po pondělní   kontrole již můžeme Ashelku postupně rozkrmovat,  ,somozřejmě   veterinární stravou Smile 

 

 

 

28.02.2022

Rambo

 S velkou bolestí jsme se v pondělí 7.února rozloučili s nezapomenutelným srdcařem a bojovníkem Rambem. Budeš nám všem moc chybět Rambíčku Cry

 

             

 

 

 

 

 

21.02.2022

plánované krytí

Koncem letošního roku plánujeme "B" vrh  malinois. Tentokrát je vybraným ženichem Charlie domácí Gucci. Pro tohoto psa jsem se nerozhodla, protože ho mám doma, ale pro to, že ho znám od sedmi týdnů, měla jsem možnost sledovat jeho vývoj, jeho pokroky i jeho projev po celou dobu a velmi se mi líbí jeho neuvěřitelná snaha spolupracovat a udělat první poslední pro pánečka Michala. Je to velmi mladý pes na samém počátku sportovní kariéry( v březnu mu budou tři roky), který již má za sebou start na vrcholovém závodě, má příjemnou vyronanou povahu s vynikajícím sociálem a zdravím...

 

                   

 

10.01.2022

Krásné svátky

Přejeme všem přátelům krásné prožití vánočních svátků a šťastný a spokojený rok 2022

 

17.12.2021

Darcynka

V úterý ráno nás čekalo velmi smuné a nečekané zjištění. A to, že Darcynka v noci umřela. Přes den byla veselá tak jako vždycky plná energie, s chutí se nabaštila a nic nenasvědčovalo tomu, že její neustálý úsměv a jiskřičky v očích vidíme naposledy.

Deset let jsi byla Darcynko mojí součástí a o to víc Tvůj odchod bolí Cry Nikdy na Tebe nezapomeneme....

 

                   

03.11.2021

Zkoušky

Hned následující den v neděli proběhly v naší domovské organizaci zkoušky. Na nich Ricci úspěšně splnil zkoušku BH-VT. Riči cvičil moc pěkně a i on udělal Michalovi velkou radost {#emotions_dlg.love}

Po zkouškách jsme měli naplánovaný trénink obran a tak má Ricci své video z obran.

Video Ricci obrany

25.10.2021

Bonitace CMC - Gucci

V sobotu jsme se zúčastnili bonitace CMC v Sezemicích. Přihlášený byl Gucci, aby z něj byl chovný pes a mohli jsme jeho kvality využít v chovu. Byla to velmi náročná akce, která se táhla od půl deváté až do sedmi hodin večer a kousání na které byl Gucci také přihlášený probíhalo už za umělého osvětlení za tmy. I přes protivné podmínky a v některých momentech zvláštnosti, se Gucci s celou akcí popral bravurně a jsme na něj moc pyšní. Jediné zaváhání na " površích" kde se Guči mylně domníval že po  drátěných schodech má něco přeskočit a tak hledal překážku, která by se dala skočit a skákal mimo prostor až to bylo chvílemi nebezpečné. Takže si za povrchy vysloužil jedničku Tongue out Holt už to má v hlavě nastavené na IGP a těmhle hloupostem  moc nerozuměl {#emotions_dlg.love}Cool

Fotky máme tady.

Videa - popisná přehlídka

            povahový test

           přepad

            kontrolák

25.10.2021

Výběrová soutěž Bochovice 16.- 17.10. 2021

Na výběrovou sotěž byl tentokrát přihlášen Michal  a Gucci. Přes svůj velmi mladyý věk je Gucci natolik šikovný, že splnil podmínky k účasti a mohl na této vrcholové akci soutěžit.

I přes prvotní nezvozitu se podařilo Michalovi Guče provást všemi dyscilínami s pěknými body, ztráty měli jen na drobných chybách, které jsou spíše inspirací pro další tréninky Wink

Fotky máme tady

18.10.2021

Republika CMC belgických ovčáků 8.-10.10.2021

Druhý říjnový výkend proběhlo Mistrovství republiky belgických ovčáků pořádané CMC v Rodnicei nad Labem. Tohoto závodu jsme se zúčastnily s Charlie a i když mě Charlie vypekla na aportech, popraly jsme se s tímto náročným závodem se ctí. 

Fotky máme tady.

18.10.2021

výcviková tábory 2021

Máme za sebou dva výcvikové tábory plánované na letošní rok. Oba proběhly v Bochovicích - výcvikové centrum, HST. První v červenci byl organizovaný Martinkou Černou pod klubem Beauceronů na tomto táboře jsme  trénovali stopy pod vedením Betky, celým jménem Alzbeta Jamnikar-Hinerova a Jarda Labík dohlížel na naši práci na poslušnosti a obranách, ten druhý v druhé polovině srpna měla pod konrolou Andrejka Benčová. Zde jsme se soustředili pouze na poslušnost a obrany opět pod  taktovkou Jardy Labíka, který využíval i schopnosti šikovného slovinského  figuranta Janéze. Po nepovedeném útěku na závodech v Dobříši se u Charlie hodně soustředilo právě na správné vyběhnutí a rychlost při tomto cviku. Samozřejmě jsme neodbyli ani další prvky obrany a poslušnosti a tak doufám, že na mistrovství BO v říjnu už se nám povede lépe. Michal s Gučem se také pečlivě připravovali , protože jsou o týden později  přihlášeni na výběrovou soutěž na MR, která bue probíhat v Bochovicích .

Fotky z táborů máme tady: 

https://borkovcata.rajce.idnes.cz/Trenink_Dobris_a_tabor_s_bosiky_Bochovice_2021/

https://borkovcata.rajce.idnes.cz/Tabor_Jarou_Labikem_2021_2/

15.09.2021

Gucci zkoušky IGP3

Týden před naší účastí na Cacitu v Dobříši, vyrazil Michal s Gučem na zkoušky do Dvora Králové nad Labem. Bylo to bleskové rozhodnutí, protože by rád startoval na výběrové soutěži v Bochovicích. K tomu aby se mohl přihlásit, potřeboval s Gučem složit zkoušku IGP3.

To se jim vskutku podařilo a zkoušku složili jen tak z fleku na krásné body. Stopa 92, poslušnost 94 a obrana 91, zde se projevil fakt, že Gucci víc jak 14 dní nekousal a tak některé zákusy nebyly stoprocentní. V součtu krásných 277 bodů - velmi dobře o bodík utekla známka výborně.

 

 

 

 

 

 

 

17.08.2021

CACIT Dobříš 2021

 Ve dnech 6.-8.8. jsme se s Charlie zúčasnily jedné z největších akcí v   české republice. Byl to neuvěřitelný zážitek, plný emocí od těch špatných   až po ty hezké, ale vše stálo za to posunulo nás to velký kus dál.......

 Fotky jsou tady

 

 

09.08.2021

Zkoušky z výkonu 30.5.2021

V neděli 30.5. proběhly v naší ZKO zkoušky, které posuzoval pan J.Petráček. Michal a Gučem skládali zkoušku IGP2 a nutno říci, že i přes přísné posuzování ji zvládli na velmi krásné body. Já jsem se odhodlala s Charlie vyzkoušet IGP3 , v rámci přípravy na Cacit. NO máme co dělat! Kde že jsou krásné body, které získala Charlie na IGP3 s Michalem {#emotions_dlg.what} Nic méně i se mnou CHarlie zkoušku složila, stopa i obrana byly pěkné, ale ta poslušnost...to byla katastrofa... jak říkám, mám ještě spoustu práce před sebou.....

Tady máme fotky .

31.05.2021

Průkazy původu štěňátek

  Přišly průkazy původu štěňátek a tak je nyní budu buď osobně     předávat nebo posílat poštou pánečkům {#emotions_dlg.love}

 

 

 

 

12.05.2021

CACIT Dobříš 2021

Přihlásila jsem nás s Charlie na srpnový závod CACIT, který probíhá v Dobříši. Začínáme s přípravou....

09.04.2021

Alex

 

            Po rodinné poradě zůstane Alex doma jako právoplatný člen rodiny {#emotions_dlg.love}

 

 

22.03.2021

štěňátka jsou u nových majitelů

V minulém týdnu odjeli do nových domovů poslední štěňátka. Mějte láskyplné domovy miláčci.{#emotions_dlg.love}

Doma zatím čeká na svého nejlepšího pánečka úžasný pejsek Alex.

Alex je pohodový s velkou chutí provádět cokoli od tahání se  až po učení se novým věcem Smile

 

 

 

 

17.03.2021

Krásný článek o belgickém ovčákovi

Na portálu, který umožňuje inzercijsem objevila super informace o belgickém ovčákovi.

Belgický ovčák

22.02.2021

Volná štěňátka

V současné době máme volného jednoho pejska, poslední volná fenka bude k dispozici pouze pro zkušeného majitele pouze na práci - IGP, mondio.

22.02.2021

Štěňátka už mají svoje jména

Štěňátka už mají svoje jména  a také obdržela zápisová čísla. Postupně si zájemci jezdí vybírat své lásky, nebo spíš štěňátka si vybírají své nové pánečky {#emotions_dlg.love}

 

 

 

 

 

 

18.02.2021

volná štěňátka

    Počet volných štěňátek se stále zmenšuje, aktuálně máme volného      pejska a fenku.

 

    Všichni už krásně koukají a jsou to úžasní mazlící.

 

 

    Také už máme za sebou první odčervení a byla zaslána na ČMKU, 

    " žádost o přidělění zápisových čísel " .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.02.2021

Máme štěňátka !!

V pátek 15.1.2021 se narodila štěňátka. Tři pejsci a sedm fenek, tedy celkem deset štěňátek.  Jsou to malé piraně, které se na maminku vždycky vhrhou a ta má plné "ruce" práce. Přeci je deset dětiček opečovávat není žádná sranda. Nutno říct, že Charlie to zvládá s noblesou a je úžasná maminka.

20.01.2021

Máme potvrzenou březost

V úterý 8.12. tedy 25. den  jsme byli na ultrazvukovém vyšetření u našeho dvorního pana veterináře MVDr. Ekra. Po chvilce hledání jsme mohli vidět černé bubliky  ze kterých se vyvinou štěňátka. Nechtěla jsem Charlie trápit dlouhým vašetřováním a tak jsme ani nekoukali na druhou stranu a necháme se překvapit počtem psích miminek {#emotions_dlg.love}.

 

 

09.12.2020

aktualizace v odkazu

Doplnila jsem pár informací o Charlie a Aristosovi {#emotions_dlg.love}

 

 

03.12.2020

Očkování proti herpesviru

Po konzultaci s panem veterinářem jsme pro jistotu desátý den po krytí očkovali proti herpesviru. Charlie se chovala pěkně neukázněně než jsme se dostaly na řadu a když už se jí to zdálo opravdu moc dlouhé, začala si  poštěkáváním vynucovat pozornost, což se jí nakonec podařilo. Na její obranu musím říct, že v ordanaci se chovala naprosto vzorně {#emotions_dlg.love}

 

 

 

30.11.2020

Krytí Charlie 14.11.2020

Zatímco jsem s Charlie jela v pátek ráno na odběr krve a vyšetření progesteronu, odpoledne ten samý den jsem již kantaktovala Ivanu a plánovala cestu do Chropyně za Aristosem. Následující den po třetí hodině jsme byli na místě a Charlie s Aristosem, šli po chvilce seznamování hned na to, a ač se připouštění účastnili  oba poprvé, poradili si se vším na jedničku a my mohli jen přihlížet a pak pro jistotu je podržet při svázání.

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2020

Zkoušky 10.10.2020

V sobotu 10.10. proběhly  v naší domovské ZKO Náchod Sport zkoušky z výkonu. Přihlášeny jsme byly my dvě s Pippou na BH a Michal  po té co Gucci dosáhl potřebného věku mohl nastoupit na zkoušku IGP1. Oba naši pejsci byli super, snažili se a tak Pippa má složenou zkoušku BH/VT a to na pěkné body, jen škoda neprovedeného odložení v sedě, celkem 52 bodů. Gucci krásně vymlaskl stopu a byl panem Nekvapilem ohodnocen 98 body, na poslušnosti s drobounkými chybkami obržěli 96 bodů. Na obraně pak krásných 91 bodů, škoda neukázněného dohlídávání a jednoho neúplného zákusu. Ale v součtu nádherných 285 bodů, jen o jeden bodík Michalovi s Gučem utekla známka výborně  {#emotions_dlg.love}

Fotky ze zkoušek jsou tady.

13.10.2020

Mistrovství republiky FO a FBO Třeboň

Minulý víkend jsme s Darcy startovali na jejím posledním závodě na MR v kategorii IGP3. Jako na našem prvním startu v tomto závodě , i tentokrát jsme řádně zmokly. Darcynka bojovala statečně a i když se nám bodově nedařilo, jsem jí neskutečně vděčná za vše co pro mě za ty všechny roky udělěla. Děkuji Darcy {#emotions_dlg.love}

02.10.2020

Krytí Charlie

Charlie začala hárat a tak se pomalu chystáme na cestu za ženichem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.10.2020
« | 1 2 3 4 5 6 7 | »
© 2011-2016 všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek