Chovatelská stanice - Flanderský bouvier

Novinky

Závody v Lukové 8.9.2012

V sobotu jsme vyrazili na závody v Lukové, další závod v seriálu Podorlické ligy.

I tentokrát jsme nejeli sami. Na tento závod s námi vyrazila i Amanda. Více v části závodů.

11.09.2012

Amanda

Na začátku srpna oslavila Amanda své jedenácté narozeniny. {#emotions_dlg.love}

28.08.2012

trénink obran

V sobotu 25.8. jsme měli na cvičáku pozvaného Pavla Hyláka, a tak si naši miláčci mohli zakousat i na někoho jiného než "naše" figuranty. Ramba Michal co nejvíce podporoval v razanci a v intenzitě štěkání při revírech. S Darcy se vyzkoušelo kousání na pravou ruku. O tom že pravá ruka se líbí Darcy víc jsme již věděli, a tak šlo hlavně o domluvení dalšího postupu....

Večer jsme se pak rozloučili s prázdninami.

28.08.2012

Polsko 2012

V minulém týdnu jsme druhou část dovolené strávili s našimi bouviery v Polsku u moře. Tentokrát jsme se nevydali na Hel, ale jeli jsme až téměř k hranicím s Německem. Bohužel nám tentokrát úplně nevyšlo počasí. Sluníčko se nám jeden den schovávalo, ale pak se přeci jen umoudřilo a tak nakonec vlezl do vody i ten největší zmrzlíkSmile.

Na druhou stranu byly velké vlny, které sváděly k blbnutí ve vodě. Pesanům se do nich moc nechtělo, jen Rambíček nic neřešil a klidně klacek lovil i z vln. Bylo to vše moc prima.Cool

 

 

16.08.2012

Darcy

Dnes konečně přišly výsledky RTG Darcy. Jsme velmi rádi že výsledek je 0/0  !!!!!{#emotions_dlg.yes}

06.08.2012

Tábor RZY - 28.7.-4.8.

Minulý týden byl ve znamení setkání se spoustou známých na táboře ve Rzech. Letos byl tábor naší organizace spojený s táborem BOBRHOR.

Cílem členů naší organizace bylo připravit tábor na kterém bude hodně možností si nejen zacvičit, ale také se pobavit a aktivně si odpočinout. Kromě stop, poslušnosti a obran proběhla také spousta dalších aktivit volejbalovým turnajem počínaje, přes hry, olympiádu, balonkovu bitvu až po stezku odvahy.

Po návratu jsme se sešli na cvičáku, který bylo potřeba posekat a ugrilovali jsme si masíčko.

Naši pejsci, všichni včetně důchodců Amandy a Gastona následující dny trávili spánkem a my jsme také museli dohánět spánkový deficit. Ale rozhodně byl tábor super a bylo škoda spátLaughing

Fotky z tábora jsou zde.

 

06.08.2012

Tábory

Zatímco pomalu končí výcvikový tábor v Nemošicích na kterém byly Verča s Ange, my se začínačínáme balit na tábor ve Rzech, který je letos spojený i s táborem BOBRHOR. Jsem velmi zvědavá na to jak vše zvládne Verča s Ange , které přejíždějí z jednoho tábora do druhého.

27.07.2012

Nová videa

Do sekce videí byly přidány videa ze závodů Ramba a obran Darcy

27.07.2012

Baxley

Přišla nám fotografie majitelky Baxyho( štěně Angely)  moc jim to spolu sluší Smile

19.07.2012

Národní výstava v Mladé Boleslavi

Na sobotní výstavě v Boleslavi  obdržel Rambo hodnocení V1, CAC ! Smile

17.07.2012

Výcvikový víkend

O víkendu 7-8.7. jsme oslavili náš nový cvičák s našimi kamarády. Byl to super víkend a tady jsou fotografie  z našeho řáděníLaughing

11.07.2012

Závody v Hronově

Minulý týden ve čtvrtek závodila naše Verča a Ange v Hronově. Více v závodech.

11.07.2012

Závody ve Vysokém Mýtě

V sobotu 16.6. jsme vyrazili s dalšími členy naší organizace na závody ve Vysokém Mýtě.  Verča si vyskoušela vyšší kategorii a Michal s Rambem závodili v IPO3. Více na stránce závodů.

20.06.2012

Východočeské mistrovství mládeže

V sobotu 9.6. se Verča s Angelou zúčastnily   soutěže "Junior open PKO", který se i letos konal v České Třebové. Verča s Angelou odvely velmi pškný výkon a zasloženě obsadily druhé místo.{#emotions_dlg.yes}

15.06.2012

Narozeniny

V posledních týdnech se nám roztrhl pytel s psími oslavenci. V květnu po Darcy, oslavil své třetí narozeniny Rambo, na začátku června pak Gastonovi bylo děvět a pár dní po něm oslavila své sedmé narozeniny Ange.

15.06.2012

Závody v České Třebové

V sobotu 19.5. proběhl v České Třebové první letošní závod Podorlické ligy.  Závodila v něm Verča s Ange a Michal s Rambem. Více je na sránce závodů.

 

24.05.2012

Rambo

V neděli složil Michal s  Rambem zkoušku BH na krásných 6O bodů, tedy na plný počet a otevřeli si tak cestu ke skládání dalších zkoušek podle zkušebního řádu IPO {#emotions_dlg.yes}.

13.05.2012

Darcy

V sobotu 12.5. oslavila Darcy své první narozeniny {#emotions_dlg.love}

13.05.2012

Hronovský secvik

V úterý 1.5. jsme se sešli společně s dalšími členy naší nově založené ZKO Náchod Sport  v Hronově. Společný secvik jsme využili nejen my , ale také členové dalších organizací. Tato akce se zde koná každý rok a jejím velkým kladem je možnost si zacvičit s rozhodčím, ale každý může používat nejen pamlsky, ale provádět jednotlivé cviky nácvikově a nenarušuje tak rozténovanost jednotlivých cviků.

Tentokrát jsem využila příležitost a vyskoušela poslušnost ZZO s Darcy. Bylo to poprvé na cizím cvičáku na place s rozhodčím. Toho pro tuto kategorii dělal Michal a nedaroval nám ani bodík. I přes to jsme s Darcy održely 53 bodů z možných šedesáti, což považuji za pěkné, zvlášť když jsme cvičili v poledne a v pěkném horku.

Zazávodily si i Verča s Angee,  vzhledem ke končícímu hárání šly na konec. Angela měla v hlavě vygumováno, tak Verču hodně vyzkoušela. Ta si s tím poradila  vysloužila si pochvalu.

Pěkně jsme se opekli , ale bylo to fajn a pořídili jsme spoustu fotek. Ty jsou zde.

03.05.2012

Klubová výstava Netolice

15.4. proběhla tradiční  jarní Klubivá výstava, tentokrát v Kempu Podroužek u Netolic. Více o této akci v části výstav.

24.04.2012

Nové příspěvky

Do  jednotlivých stránek našich pejsků byly přidány krátké příspěvky za života a do galerie nové fotografie.

01.04.2012

Obranářský den

V neděli 25.4. se Michal s Rambem zúčastnili obranářského dne v Pňově u Kolína. Kousání na tři kola na tři různé figuranty byly velkým přínosem. Nejdříve divoký Rambíček se postupn ukáznil a všichni , kteří tam byli si celou akci moc pochvalovali{#emotions_dlg.yes}

Fotografie z akce jsou zde

 

01.04.2012

Úpravy

Na stránkách jednotlivých pejsků byly přidány některé doklady a také odkazy na nové fotky.

18.03.2012

Gaston

V únoru byla u Gastona zjištěna spondyloza. Znamená to, že musíme Gase šetřit.

18.02.2012

Secvik bouvierů

V únoru se sejdeme s našimi bouvieřími přáteli na secviku v Jincích. Po delší pauze se těšíme na společně strávené chvíle na kterých se nejen pochlubíme svými miláčky, ale také si popovídáme o tom co nás čeká v novém roce. 

30.01.2012

Přání do nového roku

Přejeme všem blízkým, přátelům a milovníkům psů jen to nejlepší a především hodně zdraví, Vám i vašim čtyřnohým přátelům.

29.12.2011

Darcy

Do galerie byly přidány nové fotografie Darcy a také nové video z obran do videí.

13.12.2011

Vánoční závod v Žamberku

V sobotu 10.12. jsme se zúčastnili posledního závodu sezóny, žambereckého Vánočního závodu. Více na stránce závodů.

12.12.2011

KIM

I přes velkou snahu nás v neděli ráno opustil Tomův Kim. 

05.12.2011

Nová videa

Byla přidána nová videa ze závodů v Moravské Třebové

30.11.2011

Secvik bouvierů - 27.11.2011 v Pyšelích

V neděli jsme strávili krásný slunečný den s našimi bouvieřími přáteli. Sešla se celá skupina včetně dětiček a mladých šampionů. Také jsme si zacvičili s veterány- Amandou a Stázkou(sestry), kterým už pomalu táhne jedenáctý rok. Čtyři mladé naděje, tři sourozenci z Andělského dvorku a také jsme si zacvičili s Darcy. I když to stále ještě není cvičení v pravém slova smyslu. Spíš aportování a učení se soustředit na paničku v cizím prostředí.

Naši pejsci už cvičili každý den už od od pátku a tak na Darcy a Rambovi už byla vidět únava.

Rozhodně jsme si užili setkání, zacvičili jsme si a ještě si popovídali o našich miláčcích  a probrali jsme i úptravu srtsti na výstavu. Bylo to bezva, jen Michal se na konci dne sotva hýbalSmile a tak to musela večer zachránit malá masáž.

Fotky ze secviku jsou zde

28.11.2011

Listopadový SECVIK v Pyšelích

V neděli nás čeká listopadový secvik a setkání s našimi bouvieřími přáteli. Bude to také první secvik Darcy. Velmi se na setkání, tak trošku Adventní těšíme.

24.11.2011

Závody Moravská Třebová 19.11.2011

V sobotu jsme vyrazili na nejvzdálenější závod Podorlické ligy do Moravské Třebové. Michal tentokrát startoval s Gastonem i Rambem v kategorii IPO3, protože pro Ramba IPO1 neotevřeli. Zazávodila si i Verča s Ange. Více na stránkách závodů.

21.11.2011

Darcy

O víkendu oslavila Darcy své půlroční narozeniny. Nafotili jsme pár fotek {#emotions_dlg.lol}, které jsou ve fotogalerii.

14.11.2011

MS FB Dánsko 2011

Jsme zpátky. Neutopili jsme se. A zažili spoustu příjemných i smolných okamžiků. Více na stránkách závodů.

01.11.2011

MS Flanderských bouvierů

Nezadržitelně se přiblížil konec října. V tomto týdnu od pátku do neděle proběhne mistrovství bouvierů, tentokrát v Dánsku. Nízké teploty v posledních dnech nám řádně zamotaly hlavu. Rambíček, který jako jediný z České republiky bude závodit( Dánské zákony nepovolují účast psů s kupírovanými ocasy) sice vypadl na více jak na měsíc z tréninku,ale věříme, že vše zvládne na jedničku Wink

24.10.2011

Fotografie z Kyšperecké noci

Do článku o Kyšperecké noci byl přidán odkaz na fotografie

21.10.2011

Kyšperecká noc

V sobotu 15.10. jsme s dalšími spolubojovníky z našeho družstva vyrazili na  závody v Letohradě -Kyšpereckou noc. Od nás jel jan Michal s Gastonem do IPO3 a já s Darcy na čumendu. Amanda s Ange a Verunkou zústaly doma Ange byla ve čtvrtek na operaci a tak nosí tričko spolu s Amandou.

17.10.2011

Angela a Amanda

Zatímco se Amanda zotavuje, přibyla nám doma ještě jedna pacientka. Na včarajší den byla již delší dobu objednána Angela na odstranění tukové boule a novotvarů na mléčné žláze. Operace proběhla dobře a Ange už večer baštila jako by se nic nedělo {#emotions_dlg.jokingly}

14.10.2011

Amanda

I přes pečlivé sledování a kontrolu milulý týden se nakonec naše obavy ze zánětu dělohy ukázaly jako opodstatněné.

Amanda se včera odpoledne podrobila náročné operaci.

Doufáme, že zátěž ze zánětu v těle zvládne a rychle se zotaví.

06.10.2011

Mistrovství republiky FO a FBO 2011

Ve dnech 24.-25.9. proběhlo již třetí mistrovství republiky určené pro beaucerony,briardy a bouviery. Tentokrát se konalo v nádherném prostředí Orlických hor. Bohužel pro zranění se této akce nemohl zúčastnit náš Rambo a v sobotu jsme se dozvěděli, že na mistrovství ZVV3 se zranil i Akim Kostelečák a také nepřijede. A tak letos mistrovství tří plemen proběhlo jen za účasti plemen dvou....

29.09.2011

Anabel

Belinka se svou paničkou Petrou úspěšně složila ZKOUŠKU CANISTERAPEUTICKÉHO PSA. Moc a moc gratulujeme!!!!{#emotions_dlg.yes}

20.09.2011

Darcy

Nafotili jsme fotogafie čtyřměsíční Darcy na zahradě. Fotky jsou v GALERII.

20.09.2011

Badýsek

V neděli jsme se byli podívat na Speciální výstavě bouvierů v Brně a zároveň na Badýska a jeho rodinu. Baddy se také zůčastnil svodu, který splnil a den před tím Národní výstavy, kde získal hodnocení V1.

Po výstavě jsme nafotili pár fotografií s Baddym a naší Darcy. Foto zde.

 

20.09.2011

Rambo

Bohužel se Rambo minulý týden zranil a Michal byl nucen zrušit jeho účast na zkouškách a na Mistrovsví republiky Francouzských ovčáků a Flandeských bouvierů, které má proběhnout tento víkend ve Rzech u Náchoda. Je to velká škoda, ale nejdůležitější je aby se Rambíček uzdavil do Mistrovství světa v říjnu.

19.09.2011

Závody Luková

10.9. proběhly závody v Lukové - čtvrtý závod Podorlické ligy. Více na stránkách závodů.

12.09.2011

Fotky Darcy

Do galerie byl přidán odkaz na nové fotky Darcy z konce srpna, tedy z věku tři a půl měsíce.

09.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. proběhl v České Skalici závod "O pohár Rozkoše". Musím napsat, že se nám i ostatním od nás dost dařilo, i přes úmorné vedro, které o víkendu bylo. Více je na stránce ZÁVODY.

05.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. vyrážíme s dalšími cvičákovými kamarády na závody v České Skalici. Verča a Sabča jsou přihlášené do kategorie ZZO, Michal do kategorie IPO1. Chce si s Rambem vyzkoušet jak mají natrénováno na zkoušku, jejíž termín se pomalu blíží. My s Amandou a Darcy budeme fandit a nasávat závodnickou atmosféru....

02.09.2011

Tábor BOBRHOR

Tábor s bouviery, briardy a čechohoráky zkončil, díky Míšovi jsme se mohli na poslední dva dny přidat, takže domů jsme odjížděli v plné sestavě. I těch pár dní bylo fajn, pozdravit se se známými. Nakonec jsme nafotili i pár fotek a Darcy poznala jak je fajn skočit do rybníka Laughing

Jen je škoda že už jsou tábornické a také prázdninové dny za námi. Cry

30.08.2011
« | 1 2 3 4 5 6 7 | »
© 2011-2016 všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek