Chovatelská stanice - Flanderský bouvier

Novinky

Narozeniny

V posledních týdnech se nám roztrhl pytel s psími oslavenci. V květnu po Darcy, oslavil své třetí narozeniny Rambo, na začátku června pak Gastonovi bylo děvět a pár dní po něm oslavila své sedmé narozeniny Ange.

15.06.2012

Závody v České Třebové

V sobotu 19.5. proběhl v České Třebové první letošní závod Podorlické ligy.  Závodila v něm Verča s Ange a Michal s Rambem. Více je na sránce závodů.

 

24.05.2012

Rambo

V neděli složil Michal s  Rambem zkoušku BH na krásných 6O bodů, tedy na plný počet a otevřeli si tak cestu ke skládání dalších zkoušek podle zkušebního řádu IPO {#emotions_dlg.yes}.

13.05.2012

Darcy

V sobotu 12.5. oslavila Darcy své první narozeniny {#emotions_dlg.love}

13.05.2012

Hronovský secvik

V úterý 1.5. jsme se sešli společně s dalšími členy naší nově založené ZKO Náchod Sport  v Hronově. Společný secvik jsme využili nejen my , ale také členové dalších organizací. Tato akce se zde koná každý rok a jejím velkým kladem je možnost si zacvičit s rozhodčím, ale každý může používat nejen pamlsky, ale provádět jednotlivé cviky nácvikově a nenarušuje tak rozténovanost jednotlivých cviků.

Tentokrát jsem využila příležitost a vyskoušela poslušnost ZZO s Darcy. Bylo to poprvé na cizím cvičáku na place s rozhodčím. Toho pro tuto kategorii dělal Michal a nedaroval nám ani bodík. I přes to jsme s Darcy održely 53 bodů z možných šedesáti, což považuji za pěkné, zvlášť když jsme cvičili v poledne a v pěkném horku.

Zazávodily si i Verča s Angee,  vzhledem ke končícímu hárání šly na konec. Angela měla v hlavě vygumováno, tak Verču hodně vyzkoušela. Ta si s tím poradila  vysloužila si pochvalu.

Pěkně jsme se opekli , ale bylo to fajn a pořídili jsme spoustu fotek. Ty jsou zde.

03.05.2012

Klubová výstava Netolice

15.4. proběhla tradiční  jarní Klubivá výstava, tentokrát v Kempu Podroužek u Netolic. Více o této akci v části výstav.

24.04.2012

Nové příspěvky

Do  jednotlivých stránek našich pejsků byly přidány krátké příspěvky za života a do galerie nové fotografie.

01.04.2012

Obranářský den

V neděli 25.4. se Michal s Rambem zúčastnili obranářského dne v Pňově u Kolína. Kousání na tři kola na tři různé figuranty byly velkým přínosem. Nejdříve divoký Rambíček se postupn ukáznil a všichni , kteří tam byli si celou akci moc pochvalovali{#emotions_dlg.yes}

Fotografie z akce jsou zde

 

01.04.2012

Úpravy

Na stránkách jednotlivých pejsků byly přidány některé doklady a také odkazy na nové fotky.

18.03.2012

Gaston

V únoru byla u Gastona zjištěna spondyloza. Znamená to, že musíme Gase šetřit.

18.02.2012

Secvik bouvierů

V únoru se sejdeme s našimi bouvieřími přáteli na secviku v Jincích. Po delší pauze se těšíme na společně strávené chvíle na kterých se nejen pochlubíme svými miláčky, ale také si popovídáme o tom co nás čeká v novém roce. 

30.01.2012

Přání do nového roku

Přejeme všem blízkým, přátelům a milovníkům psů jen to nejlepší a především hodně zdraví, Vám i vašim čtyřnohým přátelům.

29.12.2011

Darcy

Do galerie byly přidány nové fotografie Darcy a také nové video z obran do videí.

13.12.2011

Vánoční závod v Žamberku

V sobotu 10.12. jsme se zúčastnili posledního závodu sezóny, žambereckého Vánočního závodu. Více na stránce závodů.

12.12.2011

KIM

I přes velkou snahu nás v neděli ráno opustil Tomův Kim. 

05.12.2011

Nová videa

Byla přidána nová videa ze závodů v Moravské Třebové

30.11.2011

Secvik bouvierů - 27.11.2011 v Pyšelích

V neděli jsme strávili krásný slunečný den s našimi bouvieřími přáteli. Sešla se celá skupina včetně dětiček a mladých šampionů. Také jsme si zacvičili s veterány- Amandou a Stázkou(sestry), kterým už pomalu táhne jedenáctý rok. Čtyři mladé naděje, tři sourozenci z Andělského dvorku a také jsme si zacvičili s Darcy. I když to stále ještě není cvičení v pravém slova smyslu. Spíš aportování a učení se soustředit na paničku v cizím prostředí.

Naši pejsci už cvičili každý den už od od pátku a tak na Darcy a Rambovi už byla vidět únava.

Rozhodně jsme si užili setkání, zacvičili jsme si a ještě si popovídali o našich miláčcích  a probrali jsme i úptravu srtsti na výstavu. Bylo to bezva, jen Michal se na konci dne sotva hýbalSmile a tak to musela večer zachránit malá masáž.

Fotky ze secviku jsou zde

28.11.2011

Listopadový SECVIK v Pyšelích

V neděli nás čeká listopadový secvik a setkání s našimi bouvieřími přáteli. Bude to také první secvik Darcy. Velmi se na setkání, tak trošku Adventní těšíme.

24.11.2011

Závody Moravská Třebová 19.11.2011

V sobotu jsme vyrazili na nejvzdálenější závod Podorlické ligy do Moravské Třebové. Michal tentokrát startoval s Gastonem i Rambem v kategorii IPO3, protože pro Ramba IPO1 neotevřeli. Zazávodila si i Verča s Ange. Více na stránkách závodů.

21.11.2011

Darcy

O víkendu oslavila Darcy své půlroční narozeniny. Nafotili jsme pár fotek {#emotions_dlg.lol}, které jsou ve fotogalerii.

14.11.2011

MS FB Dánsko 2011

Jsme zpátky. Neutopili jsme se. A zažili spoustu příjemných i smolných okamžiků. Více na stránkách závodů.

01.11.2011

MS Flanderských bouvierů

Nezadržitelně se přiblížil konec října. V tomto týdnu od pátku do neděle proběhne mistrovství bouvierů, tentokrát v Dánsku. Nízké teploty v posledních dnech nám řádně zamotaly hlavu. Rambíček, který jako jediný z České republiky bude závodit( Dánské zákony nepovolují účast psů s kupírovanými ocasy) sice vypadl na více jak na měsíc z tréninku,ale věříme, že vše zvládne na jedničku Wink

24.10.2011

Fotografie z Kyšperecké noci

Do článku o Kyšperecké noci byl přidán odkaz na fotografie

21.10.2011

Kyšperecká noc

V sobotu 15.10. jsme s dalšími spolubojovníky z našeho družstva vyrazili na  závody v Letohradě -Kyšpereckou noc. Od nás jel jan Michal s Gastonem do IPO3 a já s Darcy na čumendu. Amanda s Ange a Verunkou zústaly doma Ange byla ve čtvrtek na operaci a tak nosí tričko spolu s Amandou.

17.10.2011

Angela a Amanda

Zatímco se Amanda zotavuje, přibyla nám doma ještě jedna pacientka. Na včarajší den byla již delší dobu objednána Angela na odstranění tukové boule a novotvarů na mléčné žláze. Operace proběhla dobře a Ange už večer baštila jako by se nic nedělo {#emotions_dlg.jokingly}

14.10.2011

Amanda

I přes pečlivé sledování a kontrolu milulý týden se nakonec naše obavy ze zánětu dělohy ukázaly jako opodstatněné.

Amanda se včera odpoledne podrobila náročné operaci.

Doufáme, že zátěž ze zánětu v těle zvládne a rychle se zotaví.

06.10.2011

Mistrovství republiky FO a FBO 2011

Ve dnech 24.-25.9. proběhlo již třetí mistrovství republiky určené pro beaucerony,briardy a bouviery. Tentokrát se konalo v nádherném prostředí Orlických hor. Bohužel pro zranění se této akce nemohl zúčastnit náš Rambo a v sobotu jsme se dozvěděli, že na mistrovství ZVV3 se zranil i Akim Kostelečák a také nepřijede. A tak letos mistrovství tří plemen proběhlo jen za účasti plemen dvou....

29.09.2011

Anabel

Belinka se svou paničkou Petrou úspěšně složila ZKOUŠKU CANISTERAPEUTICKÉHO PSA. Moc a moc gratulujeme!!!!{#emotions_dlg.yes}

20.09.2011

Darcy

Nafotili jsme fotogafie čtyřměsíční Darcy na zahradě. Fotky jsou v GALERII.

20.09.2011

Badýsek

V neděli jsme se byli podívat na Speciální výstavě bouvierů v Brně a zároveň na Badýska a jeho rodinu. Baddy se také zůčastnil svodu, který splnil a den před tím Národní výstavy, kde získal hodnocení V1.

Po výstavě jsme nafotili pár fotografií s Baddym a naší Darcy. Foto zde.

 

20.09.2011

Rambo

Bohužel se Rambo minulý týden zranil a Michal byl nucen zrušit jeho účast na zkouškách a na Mistrovsví republiky Francouzských ovčáků a Flandeských bouvierů, které má proběhnout tento víkend ve Rzech u Náchoda. Je to velká škoda, ale nejdůležitější je aby se Rambíček uzdavil do Mistrovství světa v říjnu.

19.09.2011

Závody Luková

10.9. proběhly závody v Lukové - čtvrtý závod Podorlické ligy. Více na stránkách závodů.

12.09.2011

Fotky Darcy

Do galerie byl přidán odkaz na nové fotky Darcy z konce srpna, tedy z věku tři a půl měsíce.

09.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. proběhl v České Skalici závod "O pohár Rozkoše". Musím napsat, že se nám i ostatním od nás dost dařilo, i přes úmorné vedro, které o víkendu bylo. Více je na stránce ZÁVODY.

05.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. vyrážíme s dalšími cvičákovými kamarády na závody v České Skalici. Verča a Sabča jsou přihlášené do kategorie ZZO, Michal do kategorie IPO1. Chce si s Rambem vyzkoušet jak mají natrénováno na zkoušku, jejíž termín se pomalu blíží. My s Amandou a Darcy budeme fandit a nasávat závodnickou atmosféru....

02.09.2011

Tábor BOBRHOR

Tábor s bouviery, briardy a čechohoráky zkončil, díky Míšovi jsme se mohli na poslední dva dny přidat, takže domů jsme odjížděli v plné sestavě. I těch pár dní bylo fajn, pozdravit se se známými. Nakonec jsme nafotili i pár fotek a Darcy poznala jak je fajn skočit do rybníka Laughing

Jen je škoda že už jsou tábornické a také prázdninové dny za námi. Cry

30.08.2011

Tábor BOBRHOR

V neděli odjela část naší rodiny a smečky na tradiční tábor BOBRHOR, což je zkartka pro zúčastněná plemena. BOuvieři,BRiardi a ČechoHORáci.

My s Darci a Amandou jsme museli zůstat doma, protože jsem nedostala dovolenou. Doufáme, že Michal s Gastonem a Rambem a Verča s Angelou si to užijí i za nás Smile

22.08.2011

Nové fotografie

Do galerie byly přidány nové fotogarfie Darcy a Amandy

19.08.2011

Videa

Přideli jsme na stránky nová i starší videa.

09.08.2011

Výcvikový tábor ve Rzech

Máme za sebou výcvikový tábor...škoda, že byl jenom týden. Kromě dvou dnů jsme měli pěkné počasí a užili jsme si spoustu zábavy. Trénovali jsme stopy, poslušnost i obrany.

Darcy udělala dost velký pokrok v chování, při takovém množství psů, dětí a dalších věcí ,které neznala, jako je hlasité pouštění hudby, zpěv s kytarou nebo oheň se z ní stal absolutně socializovaný pejsek.

Táborové fotky našich miláčků jsou zde

Fotografie z tábora zde

09.08.2011

Tábor

V příštím týdnu nás čeká výcvikový tábor ve Rzech u Náchoda. Týden strávený se stejnými blázny jako jsme my a našimi pejsky.

 

Darcy roste joko z vody, nafotili jsme pár fotek Wink

26.07.2011

Belinka

Anabel Kostelčák - Anandino štěňě se začala se svou paničkou PetrouAnabel věnovat CANISTERAPII. Přejeme jim v této bohulibé činnosti hodně úspěchů.

20.07.2011

Darcy

Máme za sebou první týden s Darcy. Je to pěkné číslo, ale postupně se sžíváme {#emotions_dlg.jokingly}

18.07.2011

Darcy je doma!

Dnes ráno jsme po 25ti hodinovém maratonu dorazili domů s Darcy. Byli jsme pro ni až na úplném konci Holandska. Cesta byla opravdu dlouhá celkem 2,5 tis. km, ale zvli jsme vše, především Michal a taky Darcy.

10.07.2011

Závody v Hronově

V úterý 5.7. poběhly v Hronově závody a i my jsme tam byli .Více na stránce závodů.

08.07.2011

Červnový secvik

V neděli 26.6. proběhl v Jincích, kousek od Příbrami další secvik. Počasí se nakonec umoudřilo a tak nic nebránilo tumu si pěkně zacvičit, nechat proběhat dorost, jak děti, tak štěňata :-)

Dvě fáze poslušnosti a dvě kola obran dali našim čtyřnohým kamarádům docela zabrat, a tak cestou domů vzorně spali. Zabrat dostal i Michal, když Chelsy Nataši ho při obranách dostal při obranách na zem. Velikost hmotnost razance a pevnost zákusu byly pro figuranta pořádnou zkouškou. Potréninkové grilování bylo příjemné zpestření celé akce.

Další trénink bude spojený s táborem BOBRHOR, který proběhne letos v Netolicí v kempu Podroužek.

Fotky z této prima  akce jsou zde

28.06.2011

SECVIK

Tuto neděli nás čeká další secvik. Proběhne v Jincích a těšíme se na setkání se všemi kamarády.

23.06.2011

Víkend plný závodů

O tomto víkendu jsme byli hned na dvou závodech. V sobotu se Michal s Gastonem zúčastnili Memoriálu Jana Křiklavy ve Vysokém Mýtě a zvítězili ve své ktegorii IPO3 a také se stali absolutními vítězi.

V neděli pak se Verča s Angelou zúčastnily Mistrovství mládeže v České Třebové, kde byla otevřena i kategorie ZZO.

12.06.2011

nové webovéstránky

máme nové webové stránky :-))
09.06.2011
« | 1 2 3 4 5 6 | »
© 2011-2016 všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek